GIGA 2015 - redoslijed

Ekipno natjecanje iz matematike GIGA - 08.05.2015

Red. Naziv ekipe Škola Kateg. 1.gr. bod 2.gr. bod 3.gr. bod poč.bod. Σ bodovi
1 PANDOLO Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb A 72 128 198 68 466
2 POKLON Centar izvrsnosti Varaždin A 58 128 198 68 452
3 ZAREČKI KROV Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka A 72 144 168 68 452
4 BOLJUN Centar izvrsnosti Varaždin A 72 112 192 68 444
5 KOSTEL PIETRA PELOSA XV. gimnazija Zagreb A 72 132 162 68 434
6 PLOMINSKI NATPIS Centar izvrsnosti Varaždin A 72 112 180 68 432
7 ISTARSKI RAZVOD Tehnička škola Ruđera Boškovića,Zagreb S 64 128 168 68 428
8 MINJERA Centar izvrsnosti Krapina A 72 144 144 68 428
9 PULSKI KAŠTEL Elektrostrojarska škola, Varaždin S 72 116 156 68 412
10 PINCINOVA JAMA Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka A 72 128 144 68 412
11 PRIKODRAŽANI Gimnazija Pula A 72 128 144 68 412
12 RAŠPORSKI PONOR Gimnazija Požega, Požega A 72 132 132 68 404
13 PAZINČICA Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb A 72 132 120 68 392
14 HISTRI XV. gimnazija A 72 128 120 68 388
15 EUGEN KUMIČIĆ Centar izvrsnosti Varaždin A 72 96 132 68 368
16 GRISIA Srednja škola Ambroza Haračića S 66 128 96 68 358
17 SLUM Centar izvrsnosti Varaždin A 66 104 114 68 352
18 SVETVINČENAT Centar izvrsnosti Krapina A 64 92 126 68 350
19 JURINA I FRANINA Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin B 72 96 108 68 344
20 DVOJNA VRATA Strukovna škola Eugena Kumičića, Rovinj S 54 56 162 68 340
21 ZASOPIMO NA ORGANIĆ Prva gimnazija Varaždin A 72 64 132 68 336
22 LANIŠĆE Gimnazija Pula A 72 128 66 68 334
23 GIOSTRA Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica A 72 104 84 68 328
24 IGRA NA RUH SŠ Mate Blažine Labin B 72 96 78 68 314
25 Kosir Gimnazija P.Preradovića Virovitica A 66 76 102 68 312
26 ĆIĆARIJA Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka A 64 112 66 68 310
27 ROMUALDOVA PEĆINA Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica A 72 48 120 68 308
28 JURI ŽAKAN Gimnazija Pula B 72 84 84 68 308
29 MALVAZIJA Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj, PO Cres B 58 104 78 68 308
30 CRVENI OTOK Gimnazija Tituša Brezovačkog B 72 56 102 68 298
31 PRKLOG SŠ Mate Balote Poreč B 66 92 66 68 292
32 VIA FLAVIA SŠ Mate Balote Poreč B 66 116 42 68 292
33 TERAN X. gimnazija "Ivan Supek" Zagreb A 58 88 72 68 286
34 MOTOVUNSKI FESTIVAL Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin B 56 92 60 68 276
35 BRŠICA Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška B 66 88 54 68 276
36 KOTLI Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku B 72 96 36 68 272
37 DRAGO GERVAIS X. gimnazija "Ivan Supek" Zagreb A 66 64 72 68 270
38 R3   A 60 68 72 68 268
39 STANCIJE Elektrostrojarska škola, Varaždin S 60 76 54 68 258
40 JURAJ DOBRILA Prva gimnazija Varaždin B 44 64 72 68 248
41 VEJA Centar izvrsnosti Varaždin A 64 52 54 68 238
42 R12   A 66 32 66 68 232
43 R11   A 66 44 54 68 232
44 NUGLJANSKA PEĆ Srednja škola Ambroza Haračića B 66 84 6 68 224
45 Z ARMONIKU V ROČ Ekonomska škola Pula S 46 36 72 68 222
46 LORON Prva riječka hrvatska gimnazija B 72 64 18 68 222
47 ORGANUM HISTRIAE Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin B 60 60 30 68 218
48 KOROMAČNO SŠ Zvane Črnje Rovinj A 56 52 36 68 212
49 MRAMORNICA Centar izvrsnosti Krapina A 58 56 30 68 212
50 OTOK SVETOG NIKOLE SŠ Zvane Črnje Rovinj B 64 52 18 68 202
51 BARON GAUTSCH Gimnazija Požega, Požega A 58 60 12 68 198
52 PUTEVIMA DINOSAURA SŠ " Vladimir Gortan" ,Buje B 66 64   68 198
53 R10   A 48 12 66 68 194
54 ĆIĆI TSŠ-SMSI "Leonardo da Vinci" Buje-Buie A 66 32 18 68 184
55 R1   A 48 56 12 68 184
56 BATANA Tehnička škola Pula, Pula S 60 56 -6 68 178
57 UČKARSKI ZVONČIĆ SŠ Zvane Črnje Rovinj B 60 48   68 176
58 KALAVOJNA Tehnička škola Pula, Pula S 54 56 -6 68 172
59 MONTE ZARO Gimnazija Tituša Brezovačkog B 66 32   68 166
60 ISTARSKI KUKURIJEK I. tehnička škola Tesla Zagreb S 58 40 -6 68 160
61 R2   A 60 32   68 160
62 LINDAR Gimnazija Pula B 66 24   68 158
63 FAVERIJA TSŠ-SMSI Dante Alighieri Pula-Pola B 58 28   68 154
64 RANKUN Gimnazija Požega A 58 24   68 150
65 BALBIJEV LUK Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar S 52 32 -6 68 146
66 GRDOSELSKI ULOMAK Tehnička škola Pula, Pula S 56 -8 24 68 140
67 RIPENDA TSŠ-SMSI Dante Alighieri Pula-Pola B 66 12 -6 68 140
68 BARTULJA SŠ" Vladimir Nazor" ČABAR B 48 20   68 136
69 R7   A 60 8   68 136
70 Oprtalj I. tehnička škola Tesla Zagreb S 46 32 -12 68 134
71 ZELENIKOVAC Graditeljska tehnička škola Zagreb S 52 24 -18 68 126
72 VANGA SŠ Zvane Črnje Rovinj S 42 20 -6 68 124
73 R5   A 38 8 -6 68 108